Kuvagalleria
Myydään Nature Bijoux boheemi pitkä keijukaulakoru
Myydään
35 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Myydään näyttävä ja kaunis ranskalaisen Nature Bijoux -merkin pitkä asustekaulakoru, jossa on upea boheemi luontoteema. Koru yhdistelee laadukkaasti eri materiaaleja ja kerroksia.
Riipus: Ulommainen musta rengas (halkaisija n. 6 cm), sen sisällä liikkuva hopeanvärinen metallirengas (n. 4,5 cm). Keskellä on musta puulaatta (3 cm), jonka päällä on näyttävä pronssinvärinen metallinen viisisakarainen tähti ja sen sisällä siivekäs keijuhahmo. Metalliosat ovat laadukasta, nikkelitöntä ja magneetitonta korumetallia pronssisävyllä.
Nauha: Ruskea nyöri, pituus n. 80 cm. Nauhan päässä on hopeanvärinen helmi ja solmuviimeistely. Pään yli helposti puettava malli.
Kunto: Erittäin siisti ja hyväkuntoinen.
Ei postitusta.
AI löytää
Nature Bijoux käyttää kaikissa korumetalliosissaan lyijytöntä ja nikkelitöntä messinkiä (brass) tai tina-sinkkiseosta (pewter), joka viimeistellään patinoidulla pronssipinnoitteella.
https://azuline.com/en/collections/nature-jewelry
https://wattjewellery.com.au/collections/nature-bijoux
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 26.8.2026 klo 20.26 ・ Ilmoituksen tunnus: 46199015