Kuvagalleria
Vintage 70-luvun hame C40 musta/keltainen
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Vaatii korjausta
Koko: 40
Materiaali: Polyesteri
Väri: Kirjava
Erittäin miellyttävä ja imarteleva malli, jossa on keltaisia kiiloja, jotka antavat paljon leveyttä alhaalla, kun taas hame istuu lähempänä vartaloa ylhäällä.
Cavalcade Courtaulds Lirelle and Vincel
HUOM! Joissakin keltaisissa osissa on muutamia tahroja, jotka eivät lähteneet tavallisella pesuaineella pesussa. En ole yrittänyt poistaa niitä erityisellä tahranpoistoaineella. Helma on myös osittain auennut ja se täytyy ommella uudelleen.
100% polyester
Vy: n. 70 cm
Pituus: n. 98 cm
Pesty hajusteettomalla pesuaineella. Mahdollinen silityshomma jää ostajalle. :)
Katsothan myös minun muut ilmoitukset. Jos haluat ostaa useita tuotteita, käytä "Luo paketti" vaihtoehto. (Tai ota minuun yhteyttä ENNEN tarjouksen tekemistä, jotta voin tarkistaa paketin koon muuttumisen.)
HUOM! Lähetän ainoastaan ToriDiilin kautta. Nouto (MobilePay tai käteismaksu tasarahalla) onnistuu.
(Jag talar också svenska.)
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 5.10.2026 klo 7.03 ・ Ilmoituksen tunnus: 46675073
