Kuvagalleria
TAG Heuer Aquaracer Calibre 5 43mm Automaatti (Full Set & Huollettu)
Myydään
1 400 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Merkki: TAG Heuer
Sukupuoli: Miehet
Laitetaan kiertoon erittäin siisti automaatti Aquaracer (ref. WAY2010.BA0927). Tässä mallissa teräsbezel, Calibre 5 -tekniikka ja kokonaisuudessaam valmis paketti suoraan ajoon ilman huoltohuolia.
Mukaan tulee täydellinen Full Set (laatikot, paperit, takuukortti) sekä alkuperäisen teräsrannekkeen lisäksi tyyliin sopiva kumiranneke, jolla kellon ilme muuttuu hetkessä kasuaalimmaksi tennis- ja padelkenttäuskottavaksi.
Kello on huollettu 2024, joten koneiston osalta luvassa on huoltovapaita ja luotettavia kilometrejä vielä muutamaksikin vuodeksi eteenpäin.
Tärkeimmät tiedot ja speksit:
- Referenssi: WAY2010.BA0927
- Koneisto: Calibre 5 (Automaatti, käyntivara ~38h)
- Rungon halkaisija: 43 mm
- Kello taulu: Musta, vaakaraidoitettu ("teak dial")
- Bezel: Harjattu teräs
- Lasi: Naarmuuntumaton safiirilasi heijastuksenestolla
- Vesitiiviys: 300 m / 30 ATM
- Rannekkeet: Alkuperäinen teräsranneke (mukana lisäpalat) + kumiranneke
- Kunto: hyvä ja siisti. Rungossa ja teräsbezelissä normaalia hienoa hiusnaarmua (hairlines) arki-ilmeessä, safiirilasi täysin virheetön.
- Huolto: Huollettu 2024
- Kokonaisuus: Full Set (sisä- ja ulkolaatikko, manuaali, takuukortti)
Hinta: 1 400 € / asiallinen tarjous / vaihto ylöspäin välirahalla
Toimitus / Kaupat:
Kaupat mieluiten kasvotusten Helsingin alueella, eritoten flippauksissa. Postitus onnistuu ostajan piikkiin ja vastuulla, kun suoritus näkyy tilillä.
Lisäkuvia saa pyydettäessä!
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 8.9.2026 klo 22.34 ・ Ilmoituksen tunnus: 46762381