Kuvagalleria
UUSI Haus Hubert Midi Dirndl -setti pitsitopilla, koko 40 (Laput kiinni!)
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 6,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Sukupuoli: Naiset
Myydään täysin käyttämätön ja upea Haus Hubert -merkin Midi Dirndl -perinnemekkosetti. Ostolaput ovat edelleen kiinni tuotteessa!
Tämä laadukas kokonaisuus on täydellinen ja täysin valmis asu esimerkiksi Oktoberfest-juhliin tai muihin teemajuhliin.
Setti sisältää kaiken tarvittavan: mekon, juhlavan pitsiesiliinan, kauniin pitsitopin (dirndl-pusero) sekä teemaan sopivat polvisukat.
Mekossa on kaunis, tumma jacquard-kuvioitu liiviosa, jota koristavat näyttävät strassilla viimeistellyt nauhakoukut ja perinteiset reunakoristelut pääntien ympärillä. Kullan värinen pitsiesiliina upeilla kukkakirjailuilla ja leveällä satiininauhalla.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 9.9.2026 klo 9.28 ・ Ilmoituksen tunnus: 46866151