Kuvagalleria
Johtamis-, strategia- ja businesskirjoja – Porter, Sinek
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 2 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Myydään kuvan englanninkieliset johtamisen, strategian, liiketoiminnan ja prosessien kehittämisen kirjat.
Michael E. Porter – Competitive Advantage – strategia-ajattelun klassikko kilpailuedun rakentamisesta ja ylläpitämisestä.
Simon Sinek – Start With Why – suosittu johtamiskirja siitä, miksi parhaat johtajat ja yritykset lähtevät liikkeelle tarkoituksesta ja merkityksestä.
Philip Delves Broughton – What They Teach You at Harvard Business School – käytännönläheinen kuvaus Harvard Business Schoolin MBA-opinnoista ja liike-elämän opeista.
Steve Radcliffe – Leadership: Plain and Simple – selkeä ja suoraviivainen opas käytännön johtamiseen ja ihmisten innostamiseen.
Michael L. George, David Rowlands, Mark Price & John Maxey – The Lean Six Sigma Pocket Toolbook – käytännön käsikirja Lean Six Sigma -menetelmistä, prosessien kehittämisestä ja laadun parantamisesta.
Koko paketti 20 €.
Myydään tarjousten perusteella myös yksittäin. Postitettavien pakettien minimihinta 10 € + postikulut.
Kirjat ovat hyväkuntoisia ja kuvien mukaisia.
Allergiataloudesta: ei eläimiä, hajusteiden hajuja eikä ”mummolan” hajua.
Katso myös muut kirjailmoitukseni. Eri ilmoitusten kirjoista voidaan tehdä myös omia paketteja, ja useamman kirjan ostajalle voidaan sopia yhteishinta.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 13.9.2026 klo 11.25 ・ Ilmoituksen tunnus: 47049893
