Kuvagalleria
Fjällräven Logo Hoodie huppari xl
Myydään
130 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Istuvuus: Normaali kokoon nähden
Koko: XL
Merkki: Fjällräven
Materiaali: Puuvilla
Väri: Vihreä
Luomupuuvillainen käyttämätön huppari Fjällräven-logolla. Värinä komea Deep Sea, tumma merenvihreä sävy. Kys väriä tarjotaan harvoin. Käy hyvin farkkujen kanssa töihin, opiskeluun tai kouluun.
Klassinen huppari upeaa, paksua luomupuuvillaista Felpa-neulosta, jossa on pehmeä harjattu sisäpinta. Etupuolella painettu Fjällräven-logo.
Klassinen huppari pehmeästä luomupuuvillasta on arjen luottovaate. Paidassa on mukava huppu, jossa on kiristysnauhat, sekä joustavat resorit hihansuissa ja helmassa. Ajaton vaate päivttäiseen käytttöön - töihin, kouluun tai ulkoiluun.
Korkealaatuista Felpa-neulosta sataprosenttisesta luomupuuvillasta, harjattu sisäpinta ja
mukava huppu, jossa kiristysnyörisäätö ja neulosvuori.
Edessä suuri kengurutasku. Joustinneulosta hihansuissa ja helmassa. Rinnassa painettu Fjällräven-logo mustalla värillä. Käy testaan ja kokeileen tai postitus sopii myös.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 14.9.2026 klo 12.41 ・ Ilmoituksen tunnus: 47112117