Kuvagalleria
Fjällräven Vardag Vindby W
Myydään
170 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Koko: S
Merkki: Fjällräven
Tyyppi: Muut ulkovaatteet
Väri: Musta
Fjellu takki, täysin uudenveroisessa kunnossa koska ei ole montaa kertaa eksynyt päälle.
Tuulenpitävä välikausitakki hupulla ja suurilla taskuilla on käytännöllinen ja modernin tyylikäs valinta arkeen ja ulkoiluun. Kestävä materiaali antaa hyvän suojan säältä ja kestää käyttöä.
Kevyt naisten tuulitakki on valmistettu vahatusta nailonista ja tarjoaa hyvän suojan tuulelta sekä sadekuuroilta. Vettä hylkivä välikausitakki sopii niin arkikäyttöön kuin ulkoiluunkin. Takissa on rento istuvuus, joka jättää tilaa kerrospukeutumiselle ja hengittävä verkkovuorillinen tuuletusaukko selässä lisää mukavuutta.
Pakkautuva takki on helppo ottaa mukaan retkelle ja siinä on useita käytännöllisiä taskuja. Huppu ja helma on varustettu kiristysnauhoilla, jotka suojaavat paremmin tuulelta. Edessä yksisuuntainen vetoketju ja painonapit. Kestävä kangasta voidaan käsitellä Greenland Waxilla vedenkestävyyden parantamiseksi.
Tuulitakki Fjällräveniltä
Rento leikkaus
Valmistettu vahatusta nailonin ja luomupuuvillan sekoitteesta
Vettä- ja tuultahylkivä materiaali
Säädettävä huppu sekä helma
Käytännölliset taskut
Verkkovuori takana
Valmistettu ilman PFAS-yhdisteitä
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 16.9.2026 klo 12.29 ・ Ilmoituksen tunnus: 47197628

