Kuvagalleria
Raikkaan valkoinen Tiger of Sweden paitapusero / Koko 36 / S
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,95 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Merkki: Tiger of Sweden
Tyyppi: Pusero
Väri: Valkoinen
Ajaton ja tyylikäs valkoinen paitapusero / tunika Tiger of Sweden -merkiltä. Kaunis V-pääntie, pyöristetty helma ja eläväpintainen, laskeutuva kangas. Sopii erinomaisesti niin siistiin arkipukeutumiseen kuin toimistollekin.
Merkki: Tiger of Sweden
Koko: 36 (vastaa kokoa S)
Väri: Valkoinen
Materiaali: Pesulappu/materiaalilappu leikattu irti (kangas on pehmeästi laskeutuvaa ja kevyesti strukturoitua puserokangasta, todennäköisesti viskoosia tai polyesteriä/viskoosisekoitetta)
Kunto: Muuten moitteettomassa ja erittäin siistissä kunnossa, mutta materiaalilappu on leikattu pois.
Nouto tai postitus (ostaja maksaa postikulut).
Katso myös muut tuotteeni
tiger of sweden, valkoinen paita, paitapusero, tunika, v-pääntie, naisten paita, koko 36, s, tyylikäs, arkipaita, toimistovaatteet
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 17.9.2026 klo 17.09 ・ Ilmoituksen tunnus: 47232319
