Kuvagalleria
(1/24)
Louis Vuitton pussukka
Myydään125 €
Kunto: Kohtalainen
Merkki: Louis Vuitton
Sukupuoli: Naiset
Materiaali: Kangas
Vintage Louis Vuittonin pussukka muutettu laukuksi asentamalla 2 silmuruuvia. Nyt on mahdollisuus kiinnittää erilaisia hihnoja. Vetoketjutasku, vetoketju toimii. Ketju on merkitön (ei LV). Nappikiinnitys toimii. Kaikki pinnat ovat juuri puhdistettu.
Mitat: 16,5*12*2 cm
Datecode: 842 (Ranska, Helmikuu 1984)
Mukana: Aitoustodistus, 120 cm merkitön (ei LV) kullanvärinen ketju
Käytönjälkiä: Käytönjälkiä canvaksessa ja kulmissa, joitakin maalattu. Kaksi silmuruuvia asennettu. Halkeamia canvaksessa sivuilla, ei näy käytössä. Käytönjälkiä sisäpuolella. Metalliosien värjäytymä.
Kaikki tuotteet ovat takuu aitoja.
Ilmainen toimitus Suomessa. Nopea tilauksien käsittely ja toimitus. Käsittelemme tilaukset samana päiväna!
Meillä on mahdollisuus maksaa Klarnalla. Klarna on turvallinen maksutapa. Klarna tarjoaa eri maksumahdollisuuksia: osta nyt ja maksa myöhemmin, osta nyt ja maksa osissa. Tervetuloa ostoksille!
Lisäpalvelut

Re:Lux Finland
53920 Lappeenranta, Voisalmi, Etelä-Karjala
Viimeksi muokattu: 17.9.2026 klo 12.25 ・ Ilmoituksen tunnus: 47239502