Kuvagalleria
Halti Sapporo 2007 hiihto- ja ulkoilupuku, takki + housut, M
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 3 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: M
Halti Sapporo 2007 hiihto- ja ulkoilupuku, takki + housut, M
Myyntiin laadukas Haltin hiihto- ja ulkoilupuku, takki ja housut. Sapporo 2007 / FIS Nordic World Ski Championships -mallistoa. Koko M.
Puku on ollut erittäin vähäisellä käytöllä, sillä se jäi valitettavasti melko pian pieneksi. Sen jälkeen se on ollut säilytyksessä, joten nyt tämä hieno puku saa lähteä kiertoon ja toivottavasti aktiiviseen käyttöön seuraavalle.
Erittäin hyvä ja mukava asu niin hiihtoon kuin muuhunkin ulkoiluun. Kevyt, tuulipukumainen materiaali suojaa hyvin viimalta ja säältä. Active Dry -vuoraus siirtää kosteutta ulospäin. Takissa vetoketjulliset sivutaskut ja selässä tuuletusrakenne.
Housuissa joustava vyötärö ja kiristysnauha. Vyötärön sisäpuolella on lisäksi pieni vetoketjullinen tasku, johon saa kätevästi esimerkiksi avaimen.
Puku on erittäin hyväkuntoinen ja yleisilmeeltään todella siisti. Housuissa näyttäisi olevan pieni ja varsin huomaamaton tahra, joka voi lähteä tahranpoistolla.
Laadukas ja hyvin viimeistelty Haltin hiihtoasu, josta harmittaa luopua – olisi edelleen omassa käytössä, jos vain mahtuisi päälle. Nyt ollut jo pitkään turhaan säilytyksessä, joten mieluummin seuraavalle käyttöön.
Koko: M
Väri: sininen / musta / valkoinen
Myydään settinä: takki + housut
Kunto: erittäin hyvä
Hinta: ilmoitettu / tarjoa
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 18.9.2026 klo 16.53 ・ Ilmoituksen tunnus: 47294722