Kuvagalleria
Häämekko Angela Bianca koko 40
Myydään
Toimitus alkaen 4,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 16,23 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: L
Väri: Valkoinen
Morsiuspuku Angela Bianca, malli 1008 (https://angelabianca.com/product/1008/). Väri ivory. Lapussa koko 44, mutta kavennettu kokoon 40 / M-L. Pituuden puolesta sopii 165 cm + korot 5 cm.
Yläosa on tyköistuva, jossa hopeaiset kirjailut ja paljetit. Prinsessa/A-linjainen hame on kaksinkerroin ommeltua paksua ja laadukasta satiinia. Leveä ja pitkä laahus. Tärkeänä yksityiskohtana mekossa on myös taskut!
Kavennuksen saumanvarat jätetty, joten mekkoa on mahdollista myös suurentaa jonkin verran. Lisäksi tehty laahuksen rannenostolenkki vasemmalle puolelle ja laahusnostoa varten huomaamaton lenkki. Mukaan kaupan päälle saat Poirierin vannehameen (XL) ja Poirierin laahusneulan helmikoristeilla, sekä tietenkin hääpuvulle sopivan pukupussin.
Mekko on pesetetty ammattimaisesti Mr. Washingmanilla heti käytön jälkeen.
Tervetuloa sovittamaan Maunulaan vaikka kaverin kanssa. :) Myös lähetys onnistuu tarvittaessa.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 24.9.2026 klo 16.30 ・ Ilmoituksen tunnus: 47583811
