Kuvagalleria
Näyttävä vintage vyönsolki 70-luku / 80-luku, halkaisija 8 cm
Myydään
Toimitus alkaen 1,47 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €. Toimituskulut normaalisti 2,95 €.
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Upea ja kookas vintage-henkinen vyönsolki arviolta 1970- tai 1980-luvulta. Soljessa on kaunis, yksityiskohtainen filigraanikuviointi ja kohollaan olevat koristekupolit. Rouhea tumma patina tuo esille kuvioiden yksityiskohdat.
Täydellinen solki esimerkiksi leveään nahkavyöhön täydentämään boheemia, hippityylistä tai vintage-asua!
Halkaisija 8 cm (näyttävä ja isokokoinen)
ikäisekseen erittäin hyvä ja siisti, takapuolen kiinnitysmekanismi (lenkki ja tappi) on täysin ehjä.Tukevaa korumetallia / tinaa.
vintage vyönsolki, asustesolki, 70-luku, 80-luku, hippi, boheemi, filigraani, metallisolki, iso vyönsolki, retro, keräily, asusteet
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 1.10.2026 klo 13.03 ・ Ilmoituksen tunnus: 47890845

