Kuvagalleria
(1/3)
Hübsch Poppy tyyny keltainen
Myydään36 €
Kunto: Hyvä
Pituus: 60 cm
Leveys: 60 cm
Hübsch Poppy -tyyny on miellyttävä polyesterityyny. Sen sinapinkeltainen sävy on rauhallinen ja tyylikäs lisä kotiin. Tyyny sopii olohuoneeseen, makuuhuoneeseen tai pehmeäksi tukityynyksi.
Tuote on vanhempaa mallistoa, jota ei enää valmisteta. Käyttämätön, uudenveroisessa kunnossa.
Väri: Keltainen
Leveys: 60 cm
Korkeus: -
Syvyys: 60 cm
Lisätietoja ja lisää kuvia löydät klikkaamalla Mjukin verkkosivuille painamalla nappia ”Osta myyjän sivustolta”. Verkkosivuilta näet myös tuotteen saatavuuden ja voit ostaa huonekalun muutamalla klikkauksella.
Mjukilta löydät pohjoismaiden laajimman valikoiman kiertotalous- ja second hand -huonekaluja saman katon alta.
- Puhdistettuja second hand -huonekaluja
- Kestäviä kiertotalouskalusteita suoraan brändeiltä jopa 80 % edullisemmin
- Nopea kotiinkuljetus ja palautusoikeus
Mjuk-kuljetukset alueilla Helsinki, Espoo, Vantaa, Turku, Tampere ja muu Uusimaa. Muille alueille kuljetamme Postin kautta. Voit myös säästää toimituskuluissa noutamalla tilauksesi itse varastoltamme Vantaalta.
Selaa koko Tori-kauppamme valikoimaa: https://www.tori.fi/tori-kaupat/mjuk
Instagram: www.instagram.com/mjuk.fi
Selaa koko tuhansien huonekalujen valikoimaamme: https://www.mjuk.com/fi-fi
Lisäpalvelut

Mjuk
Karhunkierros 5 01640 Vantaa, Hämevaara, Uusimaa
Viimeksi muokattu: 1.10.2026 klo 16.42 ・ Ilmoituksen tunnus: 47902701

