Kuvagalleria
Louis Vuitton laukku
Myydään
Toimitus alkaen 1,47 € + ToriDiili-palvelumaksu 10,08 €. Toimituskulut normaalisti 2,95 €.
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Merkki: Louis Vuitton
Materiaali: Nahka
Myydään vanha musta, nahkainen Louis Vuitton (ilta)laukku. Malli on honfleur, johon kuuluu tavallisesti olkahihna. Olkahihnaa tällä laukulla ei ole, ostettu iltalaukuksi Vestiaire collectivesta käytettynä.
Laukku on "epi leather" nahkaa, pinta on siis uurteinen. Edessä, läpässä nahkaan painettu LV -logo. Laukun koko: pituus n. 22 cm, leveys 1-12 cm, paksuus n. 3 cm. Yleisilme puhdas ja siisti vanhemmaksi yksiköksi.
Sisällä: edessä neljä korttilokeroa, logo ja teksti "Louis Vuitton, Paris, made on Spain". Isossa sisälokerossa myös pienempi tasku. Olkahihnalle kiinnikkeet, jos haluaa käyttää jotain olka- tai rannehihnaa.
Mukana tulee: dust bag, joka on liian pieni ja hieman epäkesko, reunasta revennyt (onkohan aikojen saatossa vaihtunut?). Alkuperäinen laatikko, jossa käytön jälkiä ym. Mukaan puhtaat, kirjoittamattomat pakettikortti ja (onnittelu)kortti, sekä n. 115 cm mittainen sininen Louis Vuitton -tekstinauha.
Saattaa kulkeutua Helsingin keskustaan tai Kamppiin, tai Järvenpään tai Hyvinkään keskustaan omien menojeni mukana.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 1.10.2026 klo 17.42 ・ Ilmoituksen tunnus: 47904599
