Kuvagalleria
Erittäin hyväkuntoinen Longchamp 3D käsilaukku, koko L
Myydään
140 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Merkki: Longchamp
Sukupuoli: Naiset
Materiaali: Nahka
Erittäin hyväkuntoinen sininen Longchamp 3D olkalaukku, koko L. Nahkaisen laukun väri on kirkas sininen, joka on vaaleampi kuin laivastonsininen, mutta ei kuitenkaan voimakas sähkönsininen. Väri näkyy aika hyvin valokuvissa. Laukussa on sisäpuolella vetoketjullinen tasku ja kaksi avointa sivutaskua.
Laukku on muuten uudenveroinen, mutta olkahihna on yhdestä kohtaa osin murtunut (ks kuvat), joten hihna pitää käyttää suutarilla korjattavana. Tämä virhe on huomioitu hinnassa.
Laukun ovh on ollut yli 600 euroa.
Laukun mitat: korkeus 25 cm, leveys 40 cm ja syvyys 11 cm.
Nouto Sipoon Söderkullasta 16.10. eteenpäin. Kulkeutuu 19.10. myös Helsingin keskustaan. Voin myös niin sovittaessa lähettää laukun toridiilin kautta.
Kannattaa katsoa myös muut ilmoitukseni, myynnissä muitakin designer-laukkuja ja kenkiä ja sisustustavaraa.
Hakusanat: Longchamp, 3D, Le Pliage, designer, designerlaukku, olkalaukku, käsilaukku, nahkalaukku
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 11.10.2026 klo 16.04 ・ Ilmoituksen tunnus: 47913764


