Kuvagalleria
(1/3)
FIat Grande Punto jarrurummut
Myydään
40 €
Myyjä ei ole vielä aktivoinut ToriDiiliä. ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu, jolla kotiutat torilöydöt nopeasti ja turvallisesti. Lue lisää
Tuotteen kuvaus
Otsikonmukaisia uusia jarrurumpuja 2kpl, Valmistaja LPR.
Sopii myös mm: Alfa Romeo 145/146, Fiat Bravo,Brava,Idea ja Marea.
Alkup varaosanumerot:
ALFA ROMEO 51916180
FIAT 51945971
FIAT 60813016
FIAT 7774593
FIAT 51904079
FIAT 51822458
FIAT 51916180
Mielellään nouto Kalajoella mutta voidaan myös lähettää jolloin maksu tilille ja paketti postiin.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 3.10.2026 klo 17.38 ・ Ilmoituksen tunnus: 47987640
