Kuvagalleria
Polo Ralph Lauren miesten kevyt untuvatakki, S/P – korjattavaa
Myydään
Toimitus alkaen 1,47 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,52 €. Toimituskulut normaalisti 2,95 €.
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Vaatii korjausta
Koko: S
Merkki: Polo Ralph Lauren
Tyyppi: Takki
Väri: Sininen
Myydään miesten Polo Ralph Laurenin kevyt untuvatakki, koko S/P (Petite-mitoitus eli sopii erityisesti lyhyemmälle) Kevyt ja ohut untuvatakki, joka sopii hyvin alkusyksyyn ja viileisiin päiviin. Täytteenä 90 % valkoista ankanuntuvaa ja 10 % valkoisia ankanhöyheniä.
Takissa on huppu, vetoketjulliset taskut ja Polo Ralph Lauren -logo rinnassa.
Huomioithan kunnon: vasemman kyljen kohdalla kangas on revennyt/sauma on auennut. Takissa on myös näkyviä käytön jälkiä, erityisesti helmassa ja hihoissa. Takki vaatii korjausta.
Myydään siinä kunnossa kuin kuvissa.
Savuton ja lemmikitön talous. Nouto tai Toridiili.
Katso myös muut ilmoitukseni.
Hakusanat: Polo Ralph Lauren, Ralph Lauren, Polo, untuvatakki, miesten untuvatakki, miesten takki, kevyt untuvatakki, toppatakki, kevyt takki, syystakki, välikausitakki, hupputakki, S, S/P, miesten S, ankanuntuva, untuva, sininen takki
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 13.10.2026 klo 14.22 ・ Ilmoituksen tunnus: 48061365