Kuvagalleria
Uusi: SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Blue Serum
Myydään
Toimitus alkaen 1,47 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €. Toimituskulut normaalisti 2,95 €.
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Uusi, avaamaton paketti:
🌊 SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Blue Serum -seerumi
Koko: 30 ml
Säilyvyys: 15.07.2029 asti
"Madagascar Centella Hyalu-Cica Blue Serum on kevyt, geelimäinen seerumi, joka kosteuttaa intensiivisesti ja auttaa tasoittamaan sekä kirkastamaan ihon sävyä – ilman tahmeaa tunnetta.
Rauhoittava Hyalu-Cica-koostumus yhdistää Centella Asiatica-uutteen ja viisi erilaista hyaluronihappoa monitasoiseen kosteutukseen ja ihon luonnollisen suojamuurin tukemiseen. Niasiiniamidi ja adenosiini auttavat tasoittamaan ihon sävyä, tuovat hehkua ja tekevät ihosta täyteläisemmän ja kosteutetun näköisen.
Seerumi sisältää myös Hedera Helix (köynnöskasvi)-uutetta, joka auttaa elvyttämään ja pehmentämään väsynyttä ja sameaa ihoa.
Suositellaan:
Kaikille ihotyypeille, erityisesti kosteusköyhälle, herkälle, samealle tai epätasaiselle iholle."
Vastaava:
https://lyko.com/fi/skin1004/skin1004-madagascar-centella-hyalu-cica-blue-serum-30ml
Hakusana: ihoseerumi, k-beauty, korea, ihonhoito, skincare
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 8.10.2026 klo 10.26 ・ Ilmoituksen tunnus: 48177250