Kuvagalleria
(1/4)
Astep VV Cinquanta seinävalaisin punainen / musta
Myydään319 €
Kunto: Hyvä
Astep VV Cinquanta -seinävalaisimen suunnitteli Vittoriano Viganò vuonna 1951, ja se kuuluu Astepin Cinquanta-kokoelmaan. VV Cinquantassa on elegantti ja joustava valonlähde, jota voi kääntää ja kallistaa. Varjostin on kiinnitetty mustaan seinätelineeseen, joten se voi pyöriä 350 astetta ja kallistua 160 astetta, mikä mahdollistaa monipuoliset valaistuskokonaisuudet.
Seinävalaisin sopii erinomaisesti lukuvaloksi sohvan viereen tai sängyn äärelle.
Huomaa, että seinävalaisimessa ei ole kytkintä, vaan se asennetaan suoraan seinään.
Tuote on ollut näytekappaleena. Pieniä käytön jälkiä. Lakkapinnassa on pieniä lohkeamia.
Väri: Musta/Punainen
Leveys: 25.6 cm
Korkeus: 18.3 cm
Syvyys: 36.4 cm
Lisätietoja ja lisää kuvia löydät klikkaamalla Mjukin verkkosivuille painamalla nappia ”Osta myyjän sivustolta”. Verkkosivuilta näet myös tuotteen saatavuuden ja voit ostaa huonekalun muutamalla klikkauksella.
Mjukilta löydät pohjoismaiden laajimman valikoiman kiertotalous- ja second hand -huonekaluja saman katon alta.
- Puhdistettuja second hand -huonekaluja
- Kestäviä kiertotalouskalusteita suoraan brändeiltä jopa 80 % edullisemmin
- Nopea kotiinkuljetus ja palautusoikeus
Mjuk-kuljetukset alueilla Helsinki, Espoo, Vantaa, Turku, Tampere ja muu Uusimaa. Muille alueille kuljetamme Postin kautta. Voit myös säästää toimituskuluissa noutamalla tilauksesi itse varastoltamme Vantaalta.
Selaa koko Tori-kauppamme valikoimaa: https://www.tori.fi/tori-kaupat/mjuk
Instagram: www.instagram.com/mjuk.fi
Selaa koko tuhansien huonekalujen valikoimaamme: https://www.mjuk.com/fi-fi
Hakusanat: valaisin valaisimet lamppu seinävalaisin seinälamppu designvalaisin
Lisäpalvelut

Mjuk
Karhunkierros 5 01640 Vantaa, Hämevaara, Uusimaa
Viimeksi muokattu: 8.10.2026 klo 14.42 ・ Ilmoituksen tunnus: 48178172