Kuvagalleria
Polarn on pyret pop villafroteetakki merinovillatakki villatakki merino 110/116
Myydään
Toimitus alkaen 1,47 € + ToriDiili-palvelumaksu 2,40 €. Toimituskulut normaalisti 2,95 €.
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Istuvuus: Normaali kokoon nähden
Koko: 110
Merkki: Polarn O. Pyret
Materiaali: Merinovilla
Väri: Kirjava
Myydään Polarn O. Pyretin (POP) laadukas, kestävä, pehmeä ja täysin KUTITTAMATON villafroteetakki koossa 110/116.
Materiaali on 100 % merinovillaa, joka pitää lapsen lämpimänä, muttei hiosta. Erinomainen ja joustava välikerros syksyyn, talveen ja kevääseen!
Vetoketjun ja ihon välissä kangas, joten myöskään vetoketju ei tunnu epämukavalta ihoa vasten. Malli on unisex. Väri unisex punainen ja tyylikäs todella tumma sininen.
Kunto:
Hyvä ja siisti käytetty kunto. Kangas ja vetoketju ovat ehjät. Saumoissa tuotteelle ominaista pientä nukkaantumista, mutta muu kankaan pinta nukaton. Pesty aina oikein villapesuohjelmalla ja villapesuaineella.
Savuton koti.
HOX! Katso muutkin ilmoitukseni, lisää merinovillaa myynnissä.
Myös nouto Tampereen Annalasta tai toimitus polttoaine kuluja vastaan onnistuu.
Hakusanat: polarn o pyret, pop, villafrotee, merinovilla, villatakki, merinovillatakki, välikerros, 110, 116, unisex, tampere, annala
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 8.10.2026 klo 11.35 ・ Ilmoituksen tunnus: 48203320