ToriVaatteet, kosmetiikka ja asusteetKengätMiesten kengät
Kuvagalleria
(1/1)
Gucci - Mokkasiinit - Koko: EU 39 - Uusi pakkauksessa
Myydään500 €
Siirry myyjän sivustolle
Kiinnostuitko kohteesta? Siirry Catawikiin ostamaan tai tekemään tarjous painamalla punaista ”Siirry myyjän sivustolle” -painiketta. Näet kokonaishinnan ennen tarjouksen vahvistamista.
- Tärkeää:
Voittavaan tarjoukseen lisätään 9 % ostajansuoja + €3 sekä toimituskulut.
Vuoden 2025 syksy-talvi -mallistosta, Jordaan-macassino Horsebitillä, Gucci-perinnön edustaja: sen joustavat materiaalit sekä hienostunut ja aerodynaaminen siluetti tekevät tästä kengästä päivittäisen klassisen eleganssin viimeisen ilmaisun.
Valmistettu “Gucci Rosso Ancora Canvas GG”
Vaalean kullanväriset metalliosat
Nahkavuori
Monidimensionaaliset kristalliyksityiskohdat
Nahkainen pohja
Koko: EU 39
Valmistettu Italiassa
Tietoa Catawikista
Catawiki on vuonna 2008 perustettu alankomaalainen verkkohuutokauppa-alusta. Olemme tunnettuja siitä, että olemme erikoistuneet harvinaisten ja poikkeuksellisten esineiden huutokauppoihin. Catawikilla asiantuntijatiimimme arvioi ja tarkistaa kohteet ennen niiden julkaisemista huutokauppaan varmistaakseen niiden aitouden ja laadun.
Näytä koko kuvausHuom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.