Kuvagalleria
(1/1)
Gianni Versace - Vyö
Myydään450 €
Kiinnostuitko kohteesta? Siirry Catawikiin ostamaan tai tekemään tarjous painamalla punaista ”Siirry myyjän sivustolle” -painiketta. Näet kokonaishinnan ennen tarjouksen vahvistamista.
- Tärkeää:
Voittavaan tarjoukseen lisätään 9 % ostajansuoja + €3 sekä toimituskulut.
Vintage-ketjuvyö Gianni Versace 1990-luvulta kultaisesta metallista. Siinä on erottuva kreikkalaisen avaimen kuvio, jota seuraavat mustat pyöreät medaljonit, joihin on kohokuvioidun medusan pää. Vyö voidaan käyttää sekä kaksikerroksisena että yksikerroksisena, ja se päättyy pyöreään riipukseen sekä säädettävään ketjuun, jossa on koukkukiinnitys. Vyön kokonaispituus 1,35 cm. En lähetä EU:n ulkopuolelle. Sveitsi, Norja, Islanti Kyllä
Tietoa Catawikista
Catawiki on vuonna 2008 perustettu alankomaalainen verkkohuutokauppa-alusta. Olemme tunnettuja siitä, että olemme erikoistuneet harvinaisten ja poikkeuksellisten esineiden huutokauppoihin. Catawikilla asiantuntijatiimimme arvioi ja tarkistaa kohteet ennen niiden julkaisemista huutokauppaan varmistaakseen niiden aitouden ja laadun.
Lisäpalvelut

Catawiki
Sint Jorissteeg 2 00100 Helsinki, Keskusta - Etu-Töölö, Uusimaa
Viimeksi muokattu: 9.10.2026 klo 16.55 ・ Ilmoituksen tunnus: 48259578
Lisää kaupalta Catawiki
325 €
Canali - CANALI DARK BROWN AND BLACK CALFSKIN LEATHER BELT EXCLUSIEVE - Vyö
Keskusta - Etu-Töölö, Helsinki