Kuvagalleria
Oris Clipperton Limited Edition 43,5mm
Myydään
1 390 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Merkki: Oris
Sukupuoli: Miehet
Myyntiin/flippiin upea Oris Clipperton Limited Edition rannekello. Todella hieno taulu joka vaihtaa väriä valotuksen mukaan. Rannekkeessa naarmua siellä täällä muuten upeassa kunnossa. Kelloa ei ole enää saatavilla ja tämä yksilö on numero 0160/2000.
Käytetty kellosepällä tarkastuksessa eikä huollolle ole tarvetta pitkään aikaan. Käy tarkasti ja kaikki on kunnossa koneiston osalta.
Tietoja löytyy Keskisen-Kellon sivuilta kun googlettaa: Oris Clipperton Limited Edition 01 733 7730 4185-Set MB
Laatikkoa sekä papereita ei valitettavasti löydy eli vain itse kello. Säädetty menemään n.20cm ranteeseen ja hienosäädössä varaa vielä löysätä.
Mielellään kasvotusten kaupat ja flipit tosiaan kiinnostaa saman hintaluokan kelloihin/halvempiin myös mahdollisesti.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 13.10.2026 klo 14.25 ・ Ilmoituksen tunnus: 48271070