Kuvagalleria
M-koon vaate+laukkupaketti
Myydään
Toimitus alkaen 1,47 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €. Toimituskulut normaalisti 2,95 €.
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: M
Paketti sisältää:
1) Zhenzi 3-osainen setti. Koko M. Yhteen kuuluvat ohuet läpikuultavat paita ja leggissit/housut. Lisäksi leggingsit, jotka eivät ole läpikuultavat. Vain kerran tai kaksi käytetyt.
2) Kotimainen Tazzia juhlamekko M olisikohan ysäriltä. Muuten hyväkuntoinen, mutta toisessa hihassa ihan pieni lankapako, tai siis lanka hieman irronnut, näkyy kuvassa. Koko M. Made in Finland. Ollut vuosia käyttämätön.
3) Caprilegginssit S/M. Vain pari kertaa käytetty eli todella hyväkuntoiset. Merkki MAT. Mielestäni nämä kokoa M. Ihanan pehmoiset.
4) MAT Fashion mekko M. Kauniisti laskeutuva viskoosimekko koko M. A-linjainen, joustava. Hihoissa nyörikiristys. Silkkisen pehmeä.
5) Ohut pehmoinen huivi, sinioranssi väritys. Hyväkuntoinen ja pehmeä. Läpikuultavan ohkainen. 100 % polyesteri. Koko n. 90x190 cm.
6) Hopea/beigekiiltoinen laukku. Todella vaikea määritellä tämän väri, mutta kuvissa hyvin näkyy. En tiedä materiaalia enkä merkkiä, mutta on tosi jämäkkä ja kaunis. Leveys n. 43 cm, korkeus n. 31 ja pohjan leveys n. 13 cm. Yhdessä kohdassa pieni melko huomaamaton tahra.
Toridiili tai nouto Espoon Pihlajarinteestä. Katsothan myös muut ilmoitukseni!
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 14.10.2026 klo 21.02 ・ Ilmoituksen tunnus: 48489556