Kuvagalleria
(1/1)
Louis Vuitton - Beverly MM - Laukku
Myydään600 €
Kiinnostuitko kohteesta? Siirry Catawikiin ostamaan tai tekemään tarjous painamalla punaista ”Siirry myyjän sivustolle” -painiketta. Näet kokonaishinnan ennen tarjouksen vahvistamista.
- Tärkeää:
Voittavaan tarjoukseen lisätään 9 % ostajansuoja + €3 sekä toimituskulut.
Louis Vuittonin tyylikäs Beverly-malli, business/portadokumenteiksi tarkoitettu versio, valmistettu ikonisen Monogram-kankaan ja luonnollisen Vachetta -nahkalta sekä kultaisilla metalliosilla.
Suunniteltu rakenteelliseksi ja sofistikoituneeksi, tämä malli yhdistää toiminnallisuuden ja tyylin, ja on täydellinen sekä arkeen että ammatilliseen käyttöön. Sen estetiikka muistuttaa klassista maletinta, mutta ranskalaisen maisonin erottuvalla leimalla.
Pääominaisuudet
- Monogram-kangas kestävä ja pitkäikäinen
- Reunukset ja kahva luonnonvärisestä nahasta (Vachetta)
- Ylhäällä kahva + irrotettava pitkä (voimassa käsillään tai olkalaukkuna) - Huom! Olkalaukkua tarkoittava korsetti on nahkaa, mutta se ei ole merkin aitoa; ota tämä huomioon ennen tarjousta.
- Etusuljin/pinlocks
- Jäykkä, lompakko-/maletinomainen rakenne
- Tilava sisätila ja organisaatio-osastoja
BevErly-malli erottuu kapasiteetillaan ja käytännöllisyydellään, sopii asiakirjojen, tabletin tai päivittäisten tarpeiden kantamiseen tyylillä
Laukku hyväkuntoinen käytön ja säilyttämisen osalta:
- Canvas erinomaisessa kunnossa, puhdas ja ilman halkeamia
- Nahka kevyesti patinoitunut (omaleimainen Louis Vuittonin käytöstä), ja reunojen nahassa joitakin pieniä halkeamia
- Kultaiset metalliosat vaaleasti kuluneet
- Sisätilat toimivat
(Nämä vintage-mallit yleensä näyttävät pieniä normaaleja merkkejä, jotka eivät vaikuta käyttöön)
Arvo ja vahvuudet
- Tyylikäs business-/maletin kaltainen malli
- Suuri kapasiteetti ja sisäjärjestelyt
- Erittäin haluttu vintagemarkkinoilla
- Monikäyttöinen: työ, matkat tai päivittäinen käyttö
- Aikojen kestävä Louis Vuittonin muotoilu
Tietoa Catawikista
Catawiki on vuonna 2008 perustettu alankomaalainen verkkohuutokauppa-alusta. Olemme tunnettuja siitä, että olemme erikoistuneet harvinaisten ja poikkeuksellisten esineiden huutokauppoihin. Catawikilla asiantuntijatiimimme arvioi ja tarkistaa kohteet ennen niiden julkaisemista huutokauppaan varmistaakseen niiden aitouden ja laadun.
Lisäpalvelut

Catawiki
Sint Jorissteeg 2 00100 Helsinki, Keskusta - Etu-Töölö, Uusimaa
Viimeksi muokattu: 14.10.2026 klo 16.55 ・ Ilmoituksen tunnus: 48509489
Lisää kaupalta Catawiki
275 €
Razzia (Gerard Courbouleix Dénériaz) - Louis Vuitton Classic Waddesdon con la
Keskusta - Etu-Töölö, Helsinki
220 €
Pablo Picasso (1881-1973) - Pablo Picasso – Musée du Gemmail de Tours / Galerie
Keskusta - Etu-Töölö, Helsinki
400 €
Christofle Visbestek model: Concorde - Aterinsetti (24) - Hopeoitu
Keskusta - Etu-Töölö, Helsinki
