Kuvagalleria
UUDET Lundhags Skare talvivaelluskengät, koko 39 (Vibram Arctic Grip)
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 10,92 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Kengän koko: 39
Tarjolla koossa 39
- erinomaista nastatonta pitoa talven vaihteleviin keleihin
- lämpöä jaloille
Myydään täysin käyttämättömät ja uudenveroiset, laadukkaat Lundhags Skare -talvi(vaellus)kengät irrotettavalla villahuopavuorella ja -pohjallisella. Kengät jääneet meillä käyttämättöminä kaappiin ja ovat siis uudet ja täysin käyttämättömät.
Tämä on ensimmäisen sukupolven Skare-malli, joka on tunnettu erinomaisesta kestävyydestään ja hieman nykyistä mallia ketterämmästä, matalammasta varrestaan.
Vibram® Arctic Grip / Wet Ice Tech – talvikäyttöön suunniteltu erikoispohja, joka tarjoaa poikkeuksellisen hyvän pidon liukkaalla jäällä ja lumella ilman nastoja. Sisäkenkänä on irrotettava ja laadukas villahuopatossu, joka on helppo ottaa kotona tai maasto-olosuhteissa leirissä tai tauolla pois kuivumaan. Kenkä on alaosastaan täysin vedenpitävä ja varressa on laadukas, jämäkkä nahka. Kenkäparin paino noin 1390 g.
Tästä huippukengät talvivaellukselle, lumikenkäilyyn, pilkille tai vaikka koiralenkeille niin paukkupakkasille kuin liukkaille keleille!
Hp. 180 eur. Jos hinta ei kuulosta mielekkäältä, tee rohkeasti tarjous!
Lundhags, Skare, talvikengät, vaelluskengät, huopavuori, lämpövuori, erittäin lämpimät, erinomainen pito, koko 39
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 15.10.2026 klo 9.13 ・ Ilmoituksen tunnus: 48510701