ToriVaatteet, kosmetiikka ja asusteetLaukut ja lompakotKäsilaukut
Kuvagalleria
(1/2)
Louis Vuitton - Mini Pochette Acessories - Käsilaukku
Myydään450 €
Siirry myyjän sivustolle
Kiinnostuitko kohteesta? Siirry Catawikiin ostamaan tai tekemään tarjous painamalla punaista ”Siirry myyjän sivustolle” -painiketta. Näet kokonaishinnan ennen tarjouksen vahvistamista.
- Tärkeää:
Voittavaan tarjoukseen lisätään 9 % ostajansuoja + €3 sekä toimituskulut.
Louis Vuitton Mini Pochette Accessories
Kaikki laukut hankitaan luotetuista myyjistä ja ne käyvät läpi yksityiskohtaisen tarkastuksen ennen lähettämistä taatakseen huippuluokan laadun.
Tarjoamasi valokuvat antavat laukun täydellisen näkymän ja selvästi osoittavat mahdolliset käytön merkit tai virheet. Jokainen yksityiskohta on tallennettu suurella huolellisuudella tarkkuuden varmistamiseksi. Jos tarvitset lisäkuvia tai lisätietoja, älä epäröi ottaa meihin yhteyttä. Muutoin laukku myydään sellaisenaan.
Tietoa Catawikista
Catawiki on vuonna 2008 perustettu alankomaalainen verkkohuutokauppa-alusta. Olemme tunnettuja siitä, että olemme erikoistuneet harvinaisten ja poikkeuksellisten esineiden huutokauppoihin. Catawikilla asiantuntijatiimimme arvioi ja tarkistaa kohteet ennen niiden julkaisemista huutokauppaan varmistaakseen niiden aitouden ja laadun.
Näytä koko kuvausHuom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.