Kuvagalleria
Jenkkisänky säilytystilalla.
Myydään
250 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kohtalainen
Syvyys: 220 cm
Korkeus: 67 cm
Leveys: 180 cm
Merkki: Jysk
Myydään noin 5 vuotta vanha, erittäin tukeva ja käytännöllinen JYSK Dreamzone -sarjan tummanharmaa jenkkisänky (koko 180x200 cm).
Sängyssä on molemmin puolin reilut, kaasunostimilla kevyesti aukeavat säilytystilat, joihin mahtuu loistavasti esimerkiksi liinavaatteet ja kausivaatteet.
• Koko: 180 x 200 cm
• Kovuus: Extra kova (tarjoaa erinomaisen tuen selälle)
• Huolto: Patjan päällinen on irrotettava ja konepestävä, joten sängyn saa pidettyä helposti puhtaana.
Huomioitavaa kunnossa:
• Taloudessa on kissoja (tämä on hyvä ottaa huomioon allergiasyistä, vaikka sänky siistitäänkin ennen myyntiä).
• Toisen säilytystilan pohjakangas/levy repsottaa hieman, mutta se ei vaikuta sängyn käyttöön tai ulkonäköön ulospäin.
• Pääsääntöisesti nukuttu patjansuojuksen kanssa. Kuvassa näkyvät ruskeat tahrat ovat tulleet edelliswn muuton aikana. Hox. Päällisen saa pestyä.
Vain nouto Pukinmäestä, omat kantajat. Sänky purkaantuu osiin (kaksi erillistä 90 cm runkoa ja yhtenäinen patja), mikä helpottaa kuljetusta.
Hinta: 250 € / järkevä tarjous.
Luovutus marraskuun alkupuoli/puoliväli.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 17.10.2026 klo 20.34 ・ Ilmoituksen tunnus: 48662569