Kuvagalleria
(1/1)
Opel Agila/Corsa-B/C 1.0/1.2 Vesipumppu 93-05
Myydään30 €
Kunto: Uusi
Merkki: Opel
Opelien uusi vesipumppu. Sopivuudet:
-Agila 1.0/1.2 00-04 JOS Pierburg-pumppu eli lämpöanturi erillisessä laippaosassa kiinni
-Corsa-B 1.0 12V/1.2 16V 93-00 (Ketjukoneet)
-Corsa-C 1.0/1.2 00-03 JOS Pierburg-pumppu eli lämpöanturi erillisessä laippaosassa kiinni
Nouto Porista tai Matkahuolto 7e. Viestillä tavoittaa parhaiten. HUOM! HUOM! HUOM! VASTAAMME VIESTIINNE SÄHKÖPOSTILLA! VARMISTA SÄHKÖPOSTIOSOITTEESI AJANTASAISUUS JA LISÄKSI ROSKAPOSTIKANSIO, JOS ET KÄYTÄ GMAIL-OSOITETTA!
OPEL 93189693
OPEL 93182029
OPEL 93182026
OPEL 93170142
OPEL 90542606
OPEL 6334049
OPEL 6334025
OPEL 6334022
OPEL 4334022
OPEL 1334130
OPEL 1334079
Lisäpalvelut

Valtakunnan Kone
Kielokorventie 14 29570 Pori, Söörmarkku, Satakunta
Viimeksi muokattu: 20.10.2026 klo 12.07 ・ Ilmoituksen tunnus: 48787773



