Kuvagalleria
UUSI Mádara Brightening 5% AHA Peel Mask -kuorintanaamio 60 ml
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,54 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Myydään täysin käyttämätön ja avaamaton Mádara PEEL Brightening 5% AHA Peel Mask -hedelmähappokuorintanaamio 60 ml koossa. Tuote on täysin koskematon ja alkuperäisessä pakkauksessaan (sinetti/suojakorkki paikoillaan), joten se sopii erinomaisesti vaikka lahjaksi!
Kyseessä on Mádaran supersuosittu hittinaamio, joka kirkastaa ja heleyttää väsynyttä tai sameaa ihoa välittömästi! Naamio sisältää luonnon aktiivisia hedelmähappoja (5 % AHA-pitoisuus) ja maitohappoa, jotka kuorivat ihoa tehokkaasti kemiallisesti ilman raastavia rakeita. Se uudistaa ihon pintaa, häivyttää juonteita ja syväpuhdistaa tukkeutuneita ihohuokosia. Sisältää myös ihoa rauhoittavaa seljankukkaa ja kvitteniä. Tekee ihosta uskomattoman pehmeän, sileän ja hehkuvan!
Huom: Vahvan happopitoisuuden vuoksi tuote ei sovi erittäin herkälle iholle. Muistathan suojata ihon auringolta kuorinnan jälkeisenä päivänä.
• Kunto: Täysin uusi, avaamaton ja käyttämätön.
• Koko: 60 ml (ovh. kaupoissa n. 28–31 €)
• Sertifikaatit: Ecocert/Cosmos Natural -luonnonkosmetiikkaa, vegaaninen ja cruelty-free.
Postitus (ostaja maksaa postikulut).
Madara, Mádara, AHA Peel Mask, kuorintanaamio, hedelmähappokuorinta, kasvonaamio, luonnonkosmetiikka, ihonhoito, kosmetiikka, meikit, uusi, käyttämätön, lahjaksi, heleyttävä
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 20.10.2026 klo 22.42 ・ Ilmoituksen tunnus: 48809804
