Kuvagalleria
Suunnittelu <-> vaihdossa camper / vanlife / caravan
Myydään
Tuotteen kuvaus
Hieman erikoisempi ilmoitus.
Eli kokenut arkkitehti tarjoaa suunnittelutyötä ja suunnittelupalkkio voi koostua kokonaan tai osin retkipaku / vanlife / caravan jutuista tai ajoneuvosta.
Projektisi voi olla pieni tai suuri; asunnon muutostyö, uuden talon, kesämökin, piharakennuksen tms. suunnittelu ja rakennuslupa, talon laajennus, yrityksen tilojen muutokset...mitä tahansa arkkitehdille sopivaa. Kokemusta alalta on 25 vuotta ja laadukkaita referenssejä on paljon. Niistä pieni teaser ilmoituksessa.
Tällä kertaa maksuna voi olla tosiaan jotain retkipaku / vanlife / caravan liittyvää tai kyseinen ajoneuvo. Projektin laajuus vs vaihdokkisi arvo oltava sellainen, että se toimii kokonaan tai osittain maksuna, itse en maksa välirahaa.
Jos tällainen erikoisempi vaihtokauppa kiinnostaa, niin laita viestiä. Kerro lyhyesti projektistasi ja vaihdokistasi (kuvien kanssa). Vaihdetaan sitten yhteystietoja ja jutellaan lisää!
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 20.10.2026 klo 20.56 ・ Ilmoituksen tunnus: 48815713


