Kuvagalleria
Chanel Medium/Large Classic Double Flap Bag (Aito / Certificate)
Myydään
5 500 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Merkki: Chanel
Sukupuoli: Naiset
Materiaali: Nahka
Myydään upea ja ajaton aito Chanel Medium/Large Classic Double Flap Bag. Laukku on valmistettu erittäin kestävästä Caviar-nahasta tyylikkäillä hopeisilla yksityiskohdilla (Silver Tone Hardware).
Laukun mukana tulee asiantuntevan Étinceler Authentications -palvelun virallinen aitoustodistus (Certificate of Authenticity), joka vahvistaa laukun aitouden.
Tiedot laukusta:
• Malli: Classic Double Flap Bag (Medium/Large)
• Materiaali: Black Quilted Caviar (Embossed Calfskin)
• Väri: Musta hopeisilla yksityiskohdilla (Silver Hardware)
• Sarjanumero: 5879812 (Valmistusvuosi 1999)
• Valmistusmaa: Made in France
• Mukana: Laukku, pölypussi (dustbag) ja aitoustodistus paperisena.
Kunto:
Laukku on ikäisekseen erittäin hyvässä kunnossa, nahka on ryhdikäs ja siisti. Sisäpuolella normaalia vähäistä käytön jälkeä. Kaikki yksityiskohdat ja sarjanumero näkyvät oheisissa kuvissa.
Arvotavaran vuoksi kaupat tehdään vain kasvotusten (F2F) ja maksutapana reaaliaikainen tilisiirto paikan päällä (esim. Siirto-maksu tai pikasiirto). Laukku sijaitsee Lohjalla, mutta liikun säännöllisesti omien menojeni mukaan myös Espoon alueella, joten tapaaminen onnistuu joustavasti myös siellä.
Kysy rohkeasti lisäkuvia tai -tietoja.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 20.10.2026 klo 20.47 ・ Ilmoituksen tunnus: 48816215