Kuvagalleria
(1/1)
Fiat Ducato 2.3JTD/Multijet Vesipumppu 02-
Myydään45 €
Kunto: Uusi
Merkki: Fiat
Ducaton uusi vesipumppu 2.3JTD ja Multijet moottoreihin. Tätä ei siis ole Citroen/Peugeot sisarmalleissa lainkaan.
FIAT 6000636670
FIAT 6000636669
FIAT 5802420061
FIAT 5802102046
FIAT 504323990
FIAT 504033770
Nouto Porista tai Matkahuolto 7e. Viestillä tavoittaa parhaiten. HUOM! HUOM! HUOM! VASTAAMME VIESTIINNE SÄHKÖPOSTILLA! VARMISTA SÄHKÖPOSTIOSOITTEESI AJANTASAISUUS JA LISÄKSI ROSKAPOSTIKANSIO, JOS ET KÄYTÄ GMAIL-OSOITETTA!
Lisäpalvelut

Valtakunnan Kone
Kielokorventie 14 29570 Pori, Söörmarkku, Satakunta
Viimeksi muokattu: 20.10.2026 klo 23.07 ・ Ilmoituksen tunnus: 48821535