Kuvagalleria
(1/2)
Prada - Saffiano Lux - Käsilaukku
Myydään400 €
Kiinnostuitko kohteesta? Siirry Catawikiin ostamaan tai tekemään tarjous painamalla punaista ”Siirry myyjän sivustolle” -painiketta. Näet kokonaishinnan ennen tarjouksen vahvistamista.
- Tärkeää:
Voittavaan tarjoukseen lisätään 9 % ostajansuoja + €3 sekä toimituskulut.
Käytetty Prada-laukkku hyvässä kunnossa, kuten myyjä on kuvannut. Laukun värinä on violetti, ja siinä on kaksi yläkahvaa, kullanväriset metalliosat, kolmiomaisesti muotoinen Prada-logo-laatta sekä roikkuva nahkalogo-tunniste. Mittatiedot: 28 × 35 × 17 cm (korkeus × leveys × syvyys). Muita lisävarusteita ei ole mainittu. Tutustu tuotteeseen liittyviin kuviin sen kunnosta ja yksityiskohdista.
Tietoa Catawikista
Catawiki on vuonna 2008 perustettu alankomaalainen verkkohuutokauppa-alusta. Olemme tunnettuja siitä, että olemme erikoistuneet harvinaisten ja poikkeuksellisten esineiden huutokauppoihin. Catawikilla asiantuntijatiimimme arvioi ja tarkistaa kohteet ennen niiden julkaisemista huutokauppaan varmistaakseen niiden aitouden ja laadun.
Lisäpalvelut

Catawiki
Sint Jorissteeg 2 00100 Helsinki, Keskusta - Etu-Töölö, Uusimaa
Viimeksi muokattu: 22.10.2026 klo 6.55 ・ Ilmoituksen tunnus: 48866282
Lisää kaupalta Catawiki
550 €
Prada - Galleria Saffiano Leather Red Pink Tote Handbag with Gold-Tone Hardware
Keskusta - Etu-Töölö, Helsinki
