Kuvagalleria
Oht
Myydään
170 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
*EI TORIDIILIÄ*
*Mobilepay / käteisellä tasaraha mukaan .*
Oht jossa uutta käyttämätöntä osaa:
-välirunkolevyt
-pihtiosa,tässä on kosmeettista naarmua kun tuo mustaushan on herkkä lähteen pois ja työkalun tarkoituksellinen pieni väljyys sallii osien vähän osua toisiinsa katso kuvat.
-serratoitu terä,saha,hihnaleikkuri
-ruuvarit ja avaaja
-ym
Käytettyä lähinnä vuoluterä,joka sekin on oivassa kunnossa,kärjestä ehkä puuttuu puol milliä, sekä kahvojen uloimmat levyt.
*Katso kuvat huolella niin näet mitä ostat ja googlesta/youtubesta/ebaystä löytänet itse speksit jne yms tms tjtn.*
170€ sisältää postin tai matkahuollon halvimman mukaan,kera seurantatunnuksen. Hinta noutaessa aivan sama.
*Vastaan vain viesteihin joissa selkeä ostohenki sekä toimiva puhnro ja loppujutut sitten watsapilla,tekstarein tai puheluin.*
En reagoi tinkimisiin sanallakaan.
Noutokin sopii,asuntoni ala/ulko-ovelta tai Jumbo Vantaa parkkis/Alepa Backas parkkis,en jää odottamaan,tulet sovittuun kellonaikaan mennessä paikalle kuten minäkin
Teen vuoroduunia, joten viikonloppuisin ehkä helpoin noutaa klo 10-18 tai viikolla joko n.klo 8-13 sekä 16-19.
*****
HUOM:
Vaihdossa saattaa kiinnostaa, osasuorituksena ( minä en välirahaa maksa,sinä ehkä,ehkä et,riippuen siitä mitä tarjolla on) ;
-Leatherman Surget joissa mukana ehjä timanttiviila,Signal ( mustasta värivaihdosta hyvitän vähiten), myös Supertool 300 ( myös eod ja m versiot ) - Signal - Squirt ( pihtimalli ) .Näistä vaihdossa rahallisesti arvostan eniten ps4 squirtia sekä supertoolin eod + m versioita. Normaalista supertoolista hyvitän kunnosta riippuen 40-80e.
-Leatherman Charge jonka serratoitu terä on ns.nylkykoukkumallia. Tämän arvo on mulle lähinnä vain tuossa terässä joten pelkkä teräkin käy pikkusummasta. Eli chargen mikään muu kunto ei kiinnosta eikä omaa arvoa,vain koukkuterän takia koko kampetta etsin. Sen irrotan ja loput ns.roskiin.
-Leatherman MUT + 300 M työkalun mukana tuleva erillinen ruuvikärkipidin,ns.large bit driver / adapter/extender,se pitkä musta puikula johon voi laittaa ruuvikärkiä.
-Leatherman molle xl kotelo ,vain se vanhemman mallinen jonka takapuolella,molleremmissä on pieni pystysuuntainen tasku. Värillä ei ole väliä.
-Victorinox Compact - Hunter - Workchamp xl - Tradesman - Walker - Lumberjack - Equestrian - Alox farmer - Alox electrician - Alox Farmer x.
-Wengerin isot pihdilliset mallit
- Hyvin pienellä arvolla Gerber mp600 jonka ehjässä hyväkuntoisessa viilassa lukee tyvessä Simonds.
- Knipex mutteripihdit 100-150mm
- 711L miniräikät 1/4"
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 24.10.2026 klo 3.56 ・ Ilmoituksen tunnus: 48897153