Kuvagalleria
The North face untuvatakki sininen S
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 3,29 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Istuvuus: Normaali kokoon nähden
Koko: S
Merkki: The North Face
Tyyppi: Talvitakki
Väri: Sininen
The north facen naisten kevytuntuvatakki. Hieman pidempi malli . Koko normaali S . Väri tummansininen .
Käytetty, mutta edelleen ihan käyttökelpoisena kunnossa. Etupuolen logo hieman kulunut kts kuvat . Untuvatakeille tyypillisesti hieman untuvaa puskee saumoista, mutta ei haittaa käyttöä. Ovh n 240 eur
Kurkkaa myös muut kohteeni mm. Lululemon , Alo, pas normal studios, Artek x Tekla Iittala ect - yhdistelen mielelläni postituksia .
Postitus Tori-diilinä tai nouto Porvoosta . Kulkeutuu myös omien menojen mukana Helsingin suuntaan esim la 31.10 nouto mahdollinen Lauttasaaresta (kysy tästä tarvittaessa erikseen )
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 27.10.2026 klo 14.51 ・ Ilmoituksen tunnus: 48984742