Kuvagalleria
Japanin Muumipuistomuki 2026
Myydään
Toimitus alkaen 4,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 4,82 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Merkki: Arabia
Myyntiin kuvissa näkyvä Arabian valmistama Muumi-muki, jota myytiin ainoastaan Japanin Muumipuistossa (10000 kappaleen rajattu erä). Julkaistu helmikuussa 2026.
Muki on uusi ja siksi erinomaisessa kunnossa LUKUUN OTTAMATTA mukin pohjalla näkyviä haaleita pilkkuja (ks. kuvat 6 ja 7). En ole varma sainko kaikkia kuvaan, mutta pilkkuja on yht. 8kpl, ne ovat kaikki samankokoisia/ samannäköisiä ja kuviin saamani yksilöt on ympyröity punaisella kuvista nro 6 ja 7.
Yritin kevyesti pyyhkäistä pilkkuja pois kostealla rätillä jossa oli Tolua, mutta eivät lähteneet ainakaan sillä metodilla. Pilkkuja oli melko vaikea saada kuviin, eli ne eivät pistä silmään ellei mukin pohjaa ala tarkemmin tutkimaan valoa vasten.
Mukaan tulee mukin oma pahvilaatikko. Laitathan viestiä, jos kaipaat lisäkuvia 👍🏻
Ostaja maksaa postikulut, mutta nouto Helsingin POHJOIS-Pasilan Postipuistosta onnistuu myös.
Hakusanoja: muumi muumi muumimuki muumi-muki muki arabia arabian muumipuisto puisto moomin valley park hanno saitama limited edition japani japanin japanilainen simple joy
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 3.11.2026 klo 23.11 ・ Ilmoituksen tunnus: 49247854
