Kuvagalleria
vintage teak-kirjahyllypari (2 kpl) + baarikaappi peilillä – 1960/70-luku
Myydään
350 €
Tuotteen kuvaus
Korkeus: 178 cm
Leveys: 82 cm
Myydään ryhdikäs ja ajaton tiikkiviiluinen retrohyllykköpari (yhteensä 2 kpl erillisiä moduuleja) ja baarikaappi. Tämä skandinaavista designhenkeä huokuva kokonaisuus sopii täydellisesti olohuoneen katseenvangitsijaksi, kirjahyllyseinäksi tai tyylikkääksi säilytysratkaisuksi kodin eri tiloihin.
Hyllyt muodostavat yhdessä upean, yhtenäisen kokonaisuuden, mutta niitä voi käyttää sisustuksessa myös erillisinä elementteinä. Kummassakin osassa on alhaalla tilava umpikaappi ja yläosassa neljä avohyllytasoa.
Kokonaisuuteen kuuluu:
• 2 kpl avohyllyköitä: yläosassa avohyllyt, alhaalla umpikaapit.
• 1 kpl upea baarikaappi: , jonka sisällä on alkuperäinen taustapeili ja valo. Kaappi toimii täydellisesti juomakaappina tai pienenä tarjoilutasona. (Kuvasta 2 puuttuu alakaappi jonka päälle hylly nousee.) unohtui kuvata.
Hyväkuntoiset. Yhdessä hyllyssä pieni lommo jotai huomaa.
Ajan pientä patinaa joossain kohdin kuten kaikilla tämän ajan kalusteilla. Oikein siistit kuitenkin
Baarikaappiosa on tällä hetkellä Turussa.
Koko kokonaisuus saadaan pk seudulle viim. Marraskuun aikana.
Tai haku Turusta
Voidaan myydä 2 kpl hymlykkö tai 3
osaisena sisältäen baarikaapin.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 31.10.2026 klo 16.31 ・ Ilmoituksen tunnus: 49275569