Kuvagalleria
Gabor kengät koko 37
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,88 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Kengän koko: 37
Merkki: Gabor
Tyyppi: Saappaat
Materiaali: Mokkanahka
Gaborin mokkanahkaiset kengät.
Koko 37. Päällinen on mokkanahkaa.
Sivussa on vetoketju.
Todella mukavat kävellä! Ei tunnu ollenkaan, että kävelisi koroilla. Minulla on sama kenkä eri värissä. Nämä ovat itselleni ylimääräiset.
Käytetty kerran sisätiloissa.
Valmistajan kuvaus:
”Gaborin kiilakorkoisissa nilkkureissa yhdistyvät tyylikkyys ja mukavuus. Laadukkaasta nahasta valmistetut nilkkurit ovat ajattoman tyylikkäät, kestävät ja tukevat. Nahkainen päällinen antaa kengille viimeistellyn ilmeen, ja tekstiilivuori lisää käyttömukavuutta koko päiväksi.
Tekstiilipohjallinen tuntuu miellyttävältä jalassa myös pitkän päivän aikana. Vetoketjun ansiosta kengät on helppo pukea ja riisua, joten ne sopivat mainiosti jokapäiväiseen käyttöön.
7 cm:n kiilakorko tuo sopivasti pituutta tinkimättä mukavuudesta, joten kengät sopivat käytettäväksi aamusta iltaan. Rento ja helposti yhdisteltävä tyyli toimii niin farkkujen kuin mekkojenkin kanssa.
Gaborin nilkkurit ovat monikäyttöinen ja tyylikäs lisä vaatekaappiin.”
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 31.10.2026 klo 19.18 ・ Ilmoituksen tunnus: 49293483