Kuvagalleria
UUSI/KÄYTTÄMÄTÖN GlansPower Primavera A7090X -hierova suihkukaappi (90x90)
Myydään
280 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Myydään täysin käyttämätön, alkuperäisessä avaamattomassa pakkauksessa oleva GlansPower Primavera A7090X -monitoomisuihkukaappi. Kaappi on ostettu Kone-Glansilta ja sitä on säilytetty varastossa.
Tästä loistava, käyttämätön ja siisti suihkukaappi esimerkiksi kotiin tai mökille ilman pelkoa vesivahingoista! Kaappi on omilla jaloillaan seisova suljettu kokonaisuus, joten se ei vaadi takaseinien vesieristystä.
Tekniset tiedot ja varustelu:
• Mitat: 900 x 900 mm, korkeus 2110 mm
• Rakenne: Korkea allas, jossa sisäänrakennettu istuinosa. Kromatut alumiinikehykset, tummat/sinivärjätyt takalasit ja kirkkaat lasiset liukuovet (karkaistua turvalasia).
• Ominaisuudet: Kattosuihku (sadesuihku), säädettävä käsisuihku, integroidut hierontasuuttimet selälle, kattovalo, poistotuuletin ja sisäänrakennettu radio.
Kunto: Täysin uusi ja kasaamaton (omassa kuljetuslaatikossaan).
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 1.11.2026 klo 14.52 ・ Ilmoituksen tunnus: 49326358
