Kuvagalleria
(1/2)
Gucci - Saappaat - Koko: EU 39 - Vintage
Myydään600 €
Kiinnostuitko kohteesta? Siirry Catawikiin ostamaan tai tekemään tarjous painamalla punaista ”Siirry myyjän sivustolle” -painiketta. Näet kokonaishinnan ennen tarjouksen vahvistamista.
- Tärkeää:
Voittavaan tarjoukseen lisätään 9 % ostajansuoja + €3 sekä toimituskulut.
AITOJA TUOTTEITA JAPANISTA
Auttenticity taattu • Japanilainen myyjä • Ammattimaisesti tarkastettu
Tuotteen merkki: GUCCI
Tuotteen nimi: Jordaan
Väri: Musta
Materiaali: nahka
Tyyppi: Naisille
Koko: 39
#39Korko: 1.5 cm (0.6") Kengänkorot: 18.5 cm (7.3")
Aksessuaarit:
Ei
Ilman laatikkoa, koteloa, suojapussia, takuukorttia tai muita tarvikkeita. Vain päälaite lähetetään.
2101220300548
GUCCI Jordaan lyhyt kenkä, 339 nahka, Musta, käytetty, Naiset
Käytetty
Käytetyt GUCCI-kengät hyväkuntoisina.
Ulkopuolinen kunto
Se on käyttämätön tuote
* Hieman hankaantumaa voi esiintyä myymälässä esillä olevissa tuotteissa. Huomioithan
Sisäinen kunto
*Huomioi, että tämä on myymäläesille tarkoitettu tuote ja sillä voi olla pieniä naarmuja. Tämä on käyttämätön tuote.
Ole hyvä ja tutustu yllä oleviin kuvauksiin ja kuviin ennen ostopäätöstä.
TÄRKEÄÄ:
Tullimaksut ja verot: Asuinmaasi voi periä lisätullia ja tuontiveroja. Lisä-VAT-laskelmat määräytyvät maasi verotusjärjestelmän mukaan.
Emme vastaa tuotelaskujen tuomista asiakkaan asuinmaahan aiheutuvista lisäkustannuksista. *Huomaa, että ostaja on aina vastuussa kansainvälisistä lähetyksistä maksettavista tullimaksuista. Jos haluat tietää tarkan summan, ota yhteyttä alueesi verovirastoon.
Toimitus:
Maailmanlaajuinen pikatoimitus.
Toimitus sisällytetty seurantakoodilla.
Emme hyväksy tuotteiden arvon alentamista tai lahja-kieltävän merkinnän tekoa paketissa.
Jos voittaja päättää peruuttaa/vetäytyä, hän kantaa vastuun ja kaikki toimituskustannukset ovat hänen kustannuksellaan.
Tietoa Catawikista
Catawiki on vuonna 2008 perustettu alankomaalainen verkkohuutokauppa-alusta. Olemme tunnettuja siitä, että olemme erikoistuneet harvinaisten ja poikkeuksellisten esineiden huutokauppoihin. Catawikilla asiantuntijatiimimme arvioi ja tarkistaa kohteet ennen niiden julkaisemista huutokauppaan varmistaakseen niiden aitouden ja laadun.
Lisäpalvelut
Luottokortti
Osta verkkokaupasta

Catawiki
Sint Jorissteeg 2 00100 Helsinki, Keskusta - Etu-Töölö, Uusimaa
Viimeksi muokattu: 2.11.2026 klo 5.55 ・ Ilmoituksen tunnus: 49356386
Lisää kaupalta Catawiki
300 €
Rossignol - Nauhoitettavat saappaat - Koko: EU 42.5 - Uusi pakkauksessa
Keskusta - Etu-Töölö, Helsinki