Kuvagalleria
(1/1)
Boss IR-200 Amp & IR Cabinet efektipedaali
Myydään289 €
Toimitus saatavilla – kysy hintaa myyjältä
Kunto: Hyvä
Kitaran tyyppi: Sähkökitarat
Erittäin siistikuntoinen Boss IR-200 Amp & IR Cabinet on pedaalimuotoinen mallintava esivahvistin ja IR-alusta, jossa on ensiluokkainen soundi ja ominaisuudet.
Valikoimamme vaihtuu vauhdilla, joten tarkista tuotteen saldo alla olevasta linkistä verkkosivuiltamme, josta ajantasaisin saatavuustieto aina löytyy:
https://www.kaksikitaraa.com/tuote/boss-ir-200-amp-ir-cabinet-kaytetty2
***
TULE KÄYMÄÄN PAIKAN PÄÄLLÄ
Myymälämme löytyy osoitteesta Pispalan valtatie 124, 33270 Tampere. Myymälä on avoinna tiistaisin, keskiviikkoisin ja torstaisin kello 12-17.30 sekä lauantaisin kello 11-15. Muina aikoina sopimuksen mukaan.
VOIT TEHDÄ OSTOKSIA KÄTEVÄSTI VERKKOKAUPASSA
Verkkokauppamme palvelee osoitteessa www.kaksikitaraa.com. Valikoimassamme on runsaasti uusia ja käytettyjä soittimia.
MEILLÄ ON AIDOSTI NOPEAT TOIMITUKSET
Toimitamme tilaukset nopeasti parissa arkipäivässä. Kaikki verkkokaupassa myynnissä olevat tuotteet ovat lähetettävissä heti, ja ne voidaan noutaa myymälän aukioloaikoina ilman erillistä toimitusaikaa. Kaikille yli 300 euron tilauksille toimitus lähimpään noutopisteeseen on ilmainen.
MYY VANHA SOITTIMESI MEILLE!
Ostamme käytettyjä soittimia ja otamme vastaan vaihtosoittimia. Tarjoa soitintasi ottamalla yhteyttä asiakaspalveluumme. Vaihtosoitinkauppa onnistuu myös etänä ja verkkokauppaostoissa.
ASIAKASPALVELUMME ON RENTOA JA ASIANTUNTEVAA
Palvelemme joustavasti, nopeasti ja rennosti. Kysy mitä vaan, olemme täällä sinua varten. Meille ovat tervetulleita kaikki aloittelijoista ammattilaisiin! Nähdään soitinkaupoilla!
Lisäpalvelut
Takuu vikojen ja puutteiden varalta
Toimitettavissa
Neuvonta
Myymälä
Luottokortti
Mobiilimaksu
Osta verkkokaupasta

Kaksi Kitaraa Soitinkauppa Oy
Pispalan valtatie 124 33270 Tampere, Epilä, Pirkanmaa
Viimeksi muokattu: 3.11.2026 klo 13.02 ・ Ilmoituksen tunnus: 49409247
