Kuvagalleria
Ibanez SR705 5-kielinen
Myydään
415 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Kokeilumielessä ostettu, erittäin hyväkuntoinen Ibanezin viiskielinen. Saa kuitenkin väistyä muiden hankintojen ja kustannusten tieltä.
Tarkat speksit löytyy täältä, tämän yksilön valmistusvuosi on 2011: https://ibanez.fandom.com/wiki/SR705_(2008%E2%80%932015)
Ikäisekseen erittäin hienossa kunnossa, elektroniikkapoteron levyn suojamuovikin vielä paikallaan. Nauhojen päät hiukan terävät kuitenkin ja ylemmät nauhat saattaisivat muutenkin työtä kaivata. Action tällä hetkellä n. 2-2.5mm kaikilla kielillä, eikä tuosta hirveästi alemmas saa ilman, että alkaa korkeimmilla nauhoilla surisemaan ja nuotit tukahtumaan. Kuitenkin 12. nauhaan asti soi hienosti.
Pussia tai laukkua ei ole mukaan antaa, joten mieluiten nouto. Lähetyskin järjestynee tarvittaessa pahvilaatikossa, mutta ToriDiili ei koon vuoksi onnistu.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 3.11.2026 klo 15.34 ・ Ilmoituksen tunnus: 49415976