Kuvagalleria
(1/2)
Chanel - 5103 - Silmälasit
Myydään220 €
Chanel 5103 -aurinkolasit ruskeasta asetaatista, ympäröivällä muodolla, valmistettu Italiassa ja mukana kotelo.
Kiinnostuitko kohteesta? Siirry Catawikiin ostamaan tai tekemään tarjous painamalla punaista ”Siirry myyjän sivustolle” -painiketta. Näet kokonaishinnan ennen tarjouksen vahvistamista.
- Tärkeää:
Voittavaan tarjoukseen lisätään 9 % ostajansuoja + €3 sekä toimituskulut.
Chanel 5103 C.538/73 — Aurinkolasit
Chanelin aurinkolasit malli 5103, viite C.538/73, ruskeasta tummasta acetaatista valmistetulla kehyksellä ja ympäröivällä, terävimpiä ja hienostuneita linjoja sisältävällä muotoilulla. Mallissa on suuret linsseinä ruskeaa sävyä ja ikoninen CHANEL-logoa sivulla.
Klassisen vintage-esteettinen, elegantti ja erottuva, Chanel-mallien ominaispiirteisiin kuuluva siluetti.
100% aito tuote, valmistettu Italiassa, erittäin hyvässä kunnossa, esittäen vain kevyitä käytön merkkejä linsseissä ja kehyksessä, huomaamattomia ja käyttöön soveltuvia.
Malli: Chanel 5103
Viite: C.538/73
Koko: 120
Väri: Ruskea
Linsit: Ruskeat
Materiaali: Asetaatti
Muoto: Ympäryöivä / Oversized
Valmistettu Italiassa
Mukana Chanelin alkuperäinen suojakotelo.
Nopea toimitus ja huolellisesti pakattu.
Tietoa Catawikista
Catawiki on vuonna 2008 perustettu alankomaalainen verkkohuutokauppa-alusta. Olemme tunnettuja siitä, että olemme erikoistuneet harvinaisten ja poikkeuksellisten esineiden huutokauppoihin. Catawikilla asiantuntijatiimimme arvioi ja tarkistaa kohteet ennen niiden julkaisemista huutokauppaan varmistaakseen niiden aitouden ja laadun.
Lisäpalvelut
Luottokortti
Osta verkkokaupasta

Catawiki
Sint Jorissteeg 2 00100 Helsinki, Keskusta - Etu-Töölö, Uusimaa
Viimeksi muokattu: 6.11.2026 klo 14.32 ・ Ilmoituksen tunnus: 49477724
Lisää kaupalta Catawiki
275 €
Hermès - TIGRE ROYAL by Christiane Vauzelles. Recherché - Gavroche
Keskusta - Etu-Töölö, Helsinki