Kuvagalleria
Musta Luhta untuvatakki, L/40, reilua mitoitusta
Myydään
15 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: L
Merkki: Luhta
Tyyppi: Talvitakki
Materiaali: Untuva
Väri: Musta
Luhdan musta hyväkuntoinen ja lämmin takki: untuvaa 70 % ja hyöheniä 30%. Koko 40, mittoja kuvissa! Kaksisuuntainen vetoketju, irrotettava huppu. Vetoketjulliset sivutaskut ja myös povitasku löytyy. Lumilukot tms hihansuissa. Helmassa kiristysmahdollisuus.
'Pesetetty kerran
pesulassa, joten täytemateriaali paikoillaan, itse, olen tarvittaessa pessyt kaulusta ja tuulettanut." <-- edellisen myyjän tekstistä!
Ostettu Vintedistä, olikin omaan makuun liian lyhyt ja liukaspintainen. Oikein siisti yleisilme, sisävuorikangas ehjä! Yhden nukkaantuneen kohdan löysin ja se on sisäpuolella materiaalilappujen lähellä, olisivatko raapineet pintaa? Ks viimeinen kuva! Tästä siisti takki talveen!
Hp 15e noudettuna Tre Hallila. Toridiili onnistuu, laita ensin viesti! Koiratalous. Mobilepay käy! Saa tulla myös sovittamaan!
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 5.11.2026 klo 17.21 ・ Ilmoituksen tunnus: 49488063
