Kuvagalleria
Lego City ym. sarjoja erilaisia
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Alkuperäiset pahvilaatikot eivät ole tallella, mutta jokaiseen löytyy ohjevihko. Kukin setti on koottu valmiiksi, jotta näkee, onko kaikki palat tallella. Osasta löytyy kaikki, osassa jokunen yksityiskohta puuttuu tai on vaihdettu toisen väriseen tms. Kaiken kaikkiaan varmaan noin 99% alkuperäisen kaltaisia.
Katsoin, että näiden hinnat kaupassa (tosin osa näytti olevan loppuunmyyty) vaihtelivat noin 4 ja 84 euron välillä. Jos kiinnostut jostakin setistä, lähetän yksityiskohtaiset kuvat siitä ja kerron, jos eroa alkuperäiseen. Saat ne noin puoleen hintaan tai alle kaupan hintaan verrattuna 2 eurosta 29 euroon setistä riippuen. Merkityt jo MYYTY;
Kuvissa tässä järjestyksessä: (Myytyjen kuvat poistettu)
1. Lego City Ruokakauppa: 29 euroa (uusi 67e) MYYTY
2. Lego City Kesätorin pakettiauto: 25 euroa (uusi 51,85e) MYYTY
3. Lego City Jäätelöauto ja poliisiauto: 29 euroa (uusi 84e)
4. Lego City Lomalaisten asuntoauto 12 euroa (uusi 25e)
5. Lego Disney Mikki Hiiren ja Minni Hiiren Avaruusraketti: 9 euroa (uusi 19,90e) MYYTY
6. Lego Creator Delfiini ja kilpikonna: 5 euroa (uusi 9,90e)
7. Lego Classic Luovat vihreät palikat: 2 euroa (uusi 4,10e)
Voidaan sopia tapaaminen Lahden seudulla, voit noutaa kotoani (n. 15min Lahden keskustasta ja katsoa kaikki myynnissä olevat legot - muitakin kuin nämä, mm. 15 erilaista settiä Lego Friends -sarjaa) tai voin postittaa purettuna ostajan maksaessa postimaksun.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 7.11.2026 klo 8.07 ・ Ilmoituksen tunnus: 49500723