Kuvagalleria
Megalaatikko automaatio-, pneumatiikka- ja paineilmaosia
Myydään
Toimitus alkaen 4,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 3,58 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Myydään massiivinen lajitelma erittäin laadukkaita paineilma-, pneumatiikka- ja automaatiokomponentteja. Laatikot sisältävät pääosin uusia tai vähän käytettyjä ammattitason osia (messinkiä, ruostumatonta terästä ja korkealaatuista muovia), jotka sopivat täydellisesti verstaalle, koneenrakennukseen, teollisuusautomaation harrastajalle tai LVI-projekteihin.
Tästä yhdellä kertaa kattava varasto työpajalle murto-osalla uuden hinnasta!
Mitä megaboksi sisältää (pääasialliset osakokonaisuudet):
1. Pneumatiikan pistoliittimet (Push-in): Valtava määrä suoria liittimiä, T-haaroja, kulmaliittimiä (mm. Festo, SMC tai vastaavat huippumerkit) eri letkukokoihin.
2. Magneettiventtiilien pistokkeet / kelat: Useita harmaita ja mustia DIN-standardin mukaisia sähköliittimiä pneumatiikkaventtiileille.
3. Messinkiset kierre- ja letkuliittimet: Supistusnipat, tulpat, jatkokset ja kierrenipat (koot arviolta G1/8" – G1"). Osa valmiiksi tiivistetty kierrenauhalla.
4. Teollisuusventtiilit ja erikoisosat: Mukana laadukkaita messinkisiä palloventtiileitä (keltaisilla kahvoilla) sekä erikoisempia paineenrajoitus- tai takaiskuventtiileitä.
5. RST-kiinnikkeet ja rosteriosat: Tukevat ruostumattomasta teräksestä valmistetut raskaat asennuskiinnikkeet pulteilla (A2-70 -merkinnät) sekä valmis pikaliitinputkisto vihreällä putkella.
6. Letkukiristimet & tarvikkeet: Useita eri kokoisia laadukkaita etuvetoisia letkukiristimiä (klemmareita) ja pieni pussi metallisuuttimia/vaihtokärkiä.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 6.11.2026 klo 22.09 ・ Ilmoituksen tunnus: 49549621
