Kuvagalleria
Puusepän tekemä upea lasten kerrossänky ja leikkipaikka
Myydään
390 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Tyyppi: Kerrossänky
Kerrossänky leikintäyteiseen lapsuuteen! Kokopuusta tehty runko mahdollistaa kaikenlaista omaa timpurointia ja maalatakin voi mitä tekee mieli. Yläsänkyyn ja sieltä pois pääsee joko köysitikkaita tai portaita (jotka tylsyyden välttämiseksi on otettu pois, mutta löytyy varastosta). Paikalle saa myös liukumäen. Sisätiloihin teetetty pehmusteet majailuun, jotka verhoiltu kulloisellakin lempivärillä.
Kaksi 90x200 patjalle sopivaa vaneripohjaista sänkyä. Alasängyssäkin pieni reuna putoamisen estämiseksi ja syvennys aikuisen istua iltasadun lukemiseen.
Koko monitoimikalusteen ulkomitat: L108 x P210, harjakorkeus 227 cm.
Alla reilu säilytyslaatikko leluille/petivaatteille/ aarteille. Sekä ala- että yläsängyssä himmennettävät led-valot. Avattava ikkunaluukku, johon voi vaikka tehdä itse verhot - tietenkin.
Autamme tarvittaessa purussa ja uudellenkoonnissa. Tähän sävymaailmaan myymme myös muut lastenhuoneen kalusteet ja koristeet.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 7.11.2026 klo 12.58 ・ Ilmoituksen tunnus: 49568212