Kuvagalleria
MICHAEL KORS tyylikäs lyhythihainen pusero M/L
Myydään
10 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: L
Merkki: Michael Kors
Tyyppi: T-paita
Väri: Harmaa
MICHAEL KORS vaaleanharmaameleerattu laadukas, vartaloa myötäilevä, lyhythihainen pusero (ribbi)kauluksella ja vetoketjulla joka ulottuu noin puseron puoliväliin asti! Vetskarin molemminpuolin sekä hihojen sivusaumoissa joustavat kuminauharypytykset. Koko L mutta lyhyt malli ja nafti mitoitus joten vastaa M-kokoa! Reilun jouston ansiosta saattaa sopia myös pientä M/L, 38/40 kokoa käyttävälle jolle sopivat lyhyet ja vartalonmyötäiset puserot! KTS. MITAT! Yhä ihan kelvollinen käyttökunto!
Kauluksen yläosa= korkein kohta-helma n. 64 cm. Kainalo-helma n. 40 cm. Kai-kai n. 48 cm venyttämättä, joustaa reilusti tarvittaessa!
95% Puuvilla, 5% elastaani.
KTS.KAIKKI KOHTEENI! Ei toridiiliä! Lähetys miel. Ärräpussilla,pk 6,50. (Pussiin mahtuu useampi tuote!) TAI tapaaminen esim. Kallio/ Tripla tai voin tuoda tuotteen sovitusti haluamaasi paikkaan yleisten reitin varrella HKI:n sisällä! EI turhia viestejä, kiitos!
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 8.1.2026 klo 11.26 ・ Ilmoituksen tunnus: 8419089







