
Kuvagalleria
Oakley Xmetal Romeo 1
Myydään
1 400 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Merkki: Oakley
Sukupuoli: Miehet
Oakley Xmetal Romeo 1 Titanium Ruby Iridium
Serial number 034264
Todellista vintagea mainiossa käyttökunnossa tai vaikka keräilyyn. Ikonisen brändin titaniumista valmistetut klassikkolinjan Xmetal- aurinkolasit.
Ei mitään muovihömppää vaan rautaa ja metallia joka kestää isältä ikuisuuteen! Harvoin enää tarjolla missään päin maailmaa. Suomessa ei sitäkään vertaa.
Jokainen AITO Romeo 1-linjan lasipari numeroitu erikseen.
Made in U.S.A.
Linssit ehyet ja naarmuttomat, pieni, lähes huomaamaton kuluma vasemmassa linssissä. Ei haittaa näkökenttää eikä lasien ulkonäköä.
Nenäsovitteet ehjät, kaikki muutkin sovitekumit ehjät, sankojen kumiosat ehyet. Mukaan Oakleyn oma mikrokuituliina puhdistukseen ja säilytykseen.
Aitoa, ehtaa vintagea. Laatua ja tyyliä, joka ei petä eikä vanhene koskaan. Tietäjät tietää.
Ei vaihtokauppoja!
Asialliset tarjoukset luetaan ja niihin vastataan. Puolta hintaa on ihan turha edes tarjota. Lisäkuvia tosiostajalle.
JOS löydät ulkomaisilta kauppapaikoilta TÄSMÄLLEEN saman mallin halvemmalla, teen mielelläni kaupat samaan hintaluokkaan.
Huomioi EU:n ulkopuolelta hintaan lisättävät maksut, kuten toimitusmaksu, arvonlisävero sekä tullaukseen liittyvät maksut.
Tsekkaa myös muut Oakley Xmetal-myyntini Torissa. Myynnissä lukuisia eri malleja sekä eri kokoisia, erityisesti Xmetal-malleille suunniteltuja, erittän harvinaisia alumiinikoteloja.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 21.6.2026 klo 20.30 ・ Ilmoituksen tunnus: 9968302





















